Nasi nauczyciele, starają się podejść do każdego ucznia indywidualnie, są cierpliwi, życzliwi, wyrozumiali i zawsze służą pomocą. Dla zainteresowanych uczniów, istnieje możliwość indywidualnych konsultacji, z wybranymi pedagogami, po telefonicznym lub e-mailowym uzgodnieniu terminu.

Całemu gronu pedagogicznemu, przyświecają dwa cele:
„Uczyć i bawić”.

 

prezes

I Język polski – mgr Dawid Kalinowski
e-mail:
kalinowski@socrates.edu.pl

Szkolne CV: absolwent UJ, polonista, prezes Socratesa, dyrektor szkoły, człowiek lubiący swój zawód i pracę z ludźmi. Zainteresowania: literatura XIX/XX w., muzyka, sport, motoryzacja, budownictwo.
 1145ea86d987252a8

II Matematyka – mgr Sławomir Nosek 

Szkolne CV: absolwent UJ w Krakowie, matematyczny pasjonat, nauczyciel z powołania, lubiący pracę z uczniami i bardzo lubiany i ceniony przez uczniów. Pan mgr Sławomir Nosek, zajął III miejsce w plebiscycie Dziennika Polskiego, na najlepszego nauczyciela w Małopolsce w 2012 roku oraz uzyskał tytuł „Kreatywnego nauczyciela” w małopolskim konkursie w 2013 roku. Nasz uzdolniony pedagog, naucza także matematyki on-line, stworzył platformę edukacyjną, jest autorem scenariuszy zamieszczonych na portalu www.matematykawszkole.com, jest również wykładowcą matematyki na portalu www.edudu.pl, prowadzi zajęcia z wykorzystaniem najnowocześniejszych sprzętów elektronicznych m.in. tablicy interaktywnej, wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem oraz z użyciem tabletu, był pomysłodawcą i organizatorem Nocy Matematyki w Krakowie.
Zainteresowania pozamatematyczne: podróże, wraz z ukochaną żoną i córeczkami, ambitne kino i ciekawe książki.
 DSC00300

III Język angielski – mgr Urszula Łojewska

Szkolne CV: absolwentka Filologii angielskiej WŚ, egzaminator maturalny OKE, bardzo sympatyczna i lubiana przez uczniów, nauczycielka, zaangażowana w swoją pracę, stosująca nowoczesne metody nauczania, samodzielnie opracowująca programy zajęć językowych.
Zainteresowania: wędrówki dalekie i bliskie, książki, ambitne kino, psychologia.

rosyjski1

IV Język rosyjski – mgr Anna Dubas

Szkolne CV: absolwentka UJ, nauczycielka z dużym doświadczeniem, sympatyczna i pogodna, lubi czytać książki oraz aktywnie spędzać wolny czas.

historia

V Historia, WOS – mgr Artur Jachna

Szkolne CV: absolwent UP i UPJPII, bardzo zaangażowany w życie szkolne, zawsze pomocny uczniom, służący życzliwą radą potrzebującym, pracownik jednej z krakowskich samorządowych instytucji kultury. Zainteresowania: historia lotnictwa polskiego oraz przysposobienia wojskowego w okresie II Rzeczypospolitej, publicystyka historyczna i psychologiczna, teatr, praktyczne zastosowanie technologii informatycznych, sztuka kulinarna, muzyka.
 DSC00303

VI Historia i WOS – mgr Krystyna Mazurkiewicz

Szkolne CV: absolwentka Akademii Pedagogicznej w Krakowie, bardzo miła, uśmiechnięta, sympatyczna, cierpliwa i zaangażowana w życie szkolne, nauczycielka, mająca ogromną wiedzę historyczną. W nauczaniu, Pani mgr Krystyna Mazurkiewicz, stosuje nowatorskie metody, które są zawsze mile widziane przez uczniów.
Zainteresowania: ambitna literatura, dobre kino, podróże małe i duże z historią w tle.

biologia

VII Biologia – mgr Jolanta Łudzik – Twardokęs

Szkolne CV: absolwentka UJ, nauczycielka bardzo lubiana i ceniona przez słuchaczy, wykonuje swoją pracę z wielką pasją. Zainteresowania: teatr, film, muzyka, literatura piękna.

Mrowczyk

IX Fizyka i Informatyka – mgr Joanna Mrowczyk

Szkolne CV: absolwentka Akademii Pedagogicznej w Krakowie, bardzo życzliwa, pomocna uczniom i wyrozumiała nauczycielka, która wykonuje swój zawód z pasją. Interesują ją nowe zjawiska fizyczne zachodzące w przyrodzie, technologie informatyczne, a także teatr, film i literatura.

przedsieb

X Podstawy przedsiębiorczości –
mgr Zbigniew Nowakowski

Szkolne CV: absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, nauczyciel zaangażowany w swoją pracę, mający bardzo dobry kontakt z ludźmi w różnym wieku. Jest pracowity, obowiązkowy, ma wszechstronne zainteresowania, zawsze służy cenną radą.

geografia

XI Geografia – mgr Katarzyna Więcek

Szkolne CV: absolwentka AP, bardzo obowiązkowa, zaangażowana w swoją pracę, zawsze uśmiechnięta i wyrozumiała dla uczniów. Zainteresowania: zwiedzanie nieznanych zakątków świata, film, ambitna literatura.