Zapraszamy Uczniów Klas Maturalnych naszej szkoły, na kursy przygotowawcze do matury z matematyki i języka angielskiego.

Obecnie, odbywają się kursy:

Z Matematyki – zajęcia są prowadzone, w każdą środę, od godz. 17.00 do 18.30 (budynek Szkoły Podstawowej nr 4, ul. Smoleńsk 7, sala nr 28, II p.), koszt: 5 zł za godzinę lekcyjną.

Z Języka angielskiego – zajęcia są prowadzone, w każdą środę, od godz. 18.30 do 20.00 (budynek Szkoły Podstawowej nr 4, ul. Smoleńsk 7, sala nr 28, II p.), koszt: 5 zł za godzinę lekcyjną.

Organizowane przez nas kursy przygotowawcze, do matury, są skierowane, do naszych uczniów, którzy w roku szkolnym 2015/2016, będą zdawali matematykę, jako przedmiot obowiązkowy. Matura jest dzisiaj, jak powszechnie wiadomo, swoistego rodzaju „glejtem”, na Wyższą Uczelnię, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby solidnie przygotować do niej, każdego kursanta, zgodnie, z wymogami egzaminacyjnymi CKE i OKE.

Nasi wspaniali, życzliwi i kompetentni wykładowcy, usystematyzują i uzupełnią Państwa matematyczną wiedzę (lub niewiedzę 🙂 ) i pokażą różne sposoby, rozwiązywania zadań matematycznych. Nowatorskie i nietuzinkowe metody nauczania, pozwolą opanować materiał, nawet tym osobom, które nie są uzdolnione matematycznie i nie przepadają, za tym przedmiotem.

Zapraszamy zatem, do skorzystania, z naszej oferty.