Witamy na naszej stronie!

Witamy na stronie X Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych im. St. Wyspiańskiego!

Mamy ciekawą ofertę edukacyjną, zarówno dla ludzi młodych, jak i dojrzałych.

TWÓJ WIEK, NIE JEST PRZESZKODĄ, ZAPISZ SIĘ DO LICEUM I POCZUJ SIĘ JESZCZE RAZ MŁODO!

logo

 

Nazwa naszego Centrum Kształcenia, które kontynuuje działalność Stowarzyszenia, pn. Towarzystwo Wiedza i Kultura, pochodzi od słynnego starożytnego  greckiego filozofa, SocratesaSocrates, który był m.in., zwolennikiem nowatorskiej metody nauczania, opartej na konwersacji, rozmowie i dyskusji. Wszyscy nauczyciele naszych Liceów, starają się właśnie w taki sposób, przekazywać uczniom swoją wiedzę, zachęcając ich, do współpracy na zajęciach. Dzięki pomysłowości starożytnego myśliciela, my również osiągnęliśmy bardzo dobre rezultaty, ponieważ większość naszych absolwentów, zdaje z powodzeniem maturę i kontynuuje naukę na wyższych uczelniach.

Zachęcamy zatem, aby dołączyli Państwo, do grona naszych szczęśliwych uczniów, którzy miło spędzą czas, w ciągu całego okresu kształcenia.

Siedziba naszego biura mieści się przy pięknej i zabytkowej ulicy Jagiellońskiej na Starym Mieście niedaleko Collegium Maius UJ, Teatru Starego i Placu Szczepańskiego, w pobliżu uroczych Plant, gdzie zawsze przechadzają się zakochane pary.

  

1

2